חברי לשכת ממוני הבטיחות בישראל שלום רב

אנו, לשכת ממוני הבטיחות בישראל (ע.ר), ולאור היעדר גוף מקצועי ויציג לממוני הבטיחות בישראל, החלטנו בחודש פברואר 2020 כי הגיעה השעה להקים עמותה חדשה לממוני הבטיחות במדינת ישראל

שמטרותיה הן כדלקמן :
א) הקמת ארגון יציג לפי כל דין לכלל ממוני הבטיחות בישראל
ב) לפעול למען קידומם המקצועי של ממוני הבטיחות בין היתר לפי המלצות "ועדת אדם".
ג) לפעול למען רווחתם של ממוני הבטיחות בין היתר על ידי הפחתת כמות ימי העיון הנדרשת מממונה הבטיחות לפי דין ו/או הגבלת התשלום בגין ביצוע ימי העיון באופן שלא יעלה על 100 ₪ לכל יום עיון.

אנו מחזקים את מינהל הבטיחות בפעילותו למען הנחלת הבטיחות במקומות העבודה. אנו מתחייבים לשתף עימו פעולה בכל הצעדים שימצאו לנכון לצורך שמירה על חיי העובדים במשק.

ביחד נעשה ונצליח

עו"ד רוני שדה וצוות הקמת לשכת ממוני הבטיחות בישראל (ע.ר)

חברי הנהלת לשכת ממוני הבטיחות

עו"ד רוני שדה – ראש לשכת ממוני הבטיחות בישראל

פרשתי מצבא קבע בדרגת סא"ל לאחר שרות מאתגר במשך 24 שנים ביחידה 8200.

אני בעל משרד עורכי דין עצמאי בתחומי הליטיגציה המסחרית, ממונה בטיחות החל משנת 2001 ובעל ניסיון במתן של מעל 1000 הרצאות ב-10 השנים האחרונות. בנוסף, הנני משמש כיועמ"ש לבטיחות ומרצה בתחום ההיבטים המשפטיים בבטיחות בעבודה, אחריות משפטית של מנהלים בבטיחות בעבודה, אחראים ואחריות בעבודות בנייה ובעבודה עם קבלנים.

החלטתי להקים את עמותת לשכת ממוני הבטיחות – מקצוענים זה אנחנו (ע.ר), מתוך תחושה של שליחות לדורות הבאים ועל מנת להשפיע ברמה הארצית על הבטיחות בעבודה. אספתי סביבי צוות צעיר ורענן של ממוני בטיחות חדורי מטרה ומוטיבציה על מנת לקדם את מטרות העמותה ולפעול בסופו של דבר לטובת קידום מעמדו של ממונה הבטיחות.

אני לא מבטיח הבטחות… רק עבודה קשה…

אני קורא לכל ממונה בטיחות באשר הוא: "גורלנו בידינו. קום והצטרף אלינו". ביחד נעשה ונצליח.

איריס נוב – מנהלת משרד לשכת ממוני הבטיחות בישראל

לאחר 21 שנים כמנהלת אדמיניסטרטיבית במרפאת שיניים החלטתי לעשות שינוי והצטרפתי ללשכת ממוני הבטיחות כמנהלת משרד הלשכה, תומכת טכנית באתר האינטרנט באפליקציית הניהול ורכזת ימי כשירות

ארז נוב – מנהל מערכות מידע וכספים

פורש צבא קבע מהיחידה הטכנולוגית הגדולה 8200 של חיל המודיעין.

בשבילי בטיחות זו קודם כל שליחות שאותה אני מממש באמצעות התמקצעות בכל נושא שאני נחשף אליו, בעל הסמכה כממונה בטיחות אש, מדריך מלגזות מוסמך משרד הרישוי, מדריך מוסמך עם השלמה ענפית בבניה בעל ידע רב בתחום המחשוב חומרה ותוכנה, בעל הכשרות מתקדמות כמתנדב במשטרת התנועה ומוסמך ג"כ כחובש / נהג אמבולנס.

טל לוי – דוברות, שיווק , הדרכה

הנדסאי תעשיה וניהול, משנת 2009 עוסק בתחומי ניהול ולוגיסטיקה.

ממונה בטיחות בתעשייה משנת 2013, בעל הכשרות מקצועיות רבות בתחום הבטיחות חרום והסביבה, בינהן: ממונה בטיחות אש, מדריך מלגזות מוסמך, ממונה קרינה, ממונה איכות סביבה בכיר, חובש נהג אמבולנס.

משמש כנציג המוסדות מטעם לשכת ממוני הבטיחות בישראל – מקצוענים זה אנחנו (ע.ר) במועצת המוסד לבטיחות וגיהות החל מתאריך 01/11/2020 למשך 4 שנים.

רוח ההתנדבות תרומה ושותפות לקהילה היא אורח חיים אצלי ולכן הצטרפתי למייסדי הלשכה למען קהילת ממוני הבטיחות בדיוק כפי שאני פועל בהתנדבות: בקהילה הפרטית שלי, קהילת מתנדבי ארגון החסד "פעמונים" ועמותת "ידידים סיוע בדרכים".

גיל אלבוים – מנהל לוגיסטיקה ותפעול

בעל השכלה MBA במינהל עסקים, ממונה בטיחות בעבודה – ממונה בטיחות אש, מדריך עבודה בגובה.

בעל התמחות בבטיחות באתרי בניה וניהול אירועים המוניים, ניהול בטיחות ברשויות מקומיות. ניהל מערכות לוגיסטיות ושיווקיות ברחבי הארץ. מתמחה בבטיחות אש, חומ"ס וביטחון.

מורן טולדו – חבר בוועדה טכנית 6602 של מכון התקנים לבטיחות במכונות וכלים

בעל תואר B.A במדעי החברה והרוח, הנדסאי מכונות וממונה בטיחות בעבודה, בעל הכשרות רבות בתחום הבטיחות

מומחה למיגון מכונות ובטיחות פונקציונלית, מוסמך מכון הבדיקה הגרמני TUV לבטיחות במכונות ובטיחות פונקציונלית

חבר בוועדה טכנית 6602 של מכון התקנים הישראלי למיגון מכונות

הצטרפתי למייסדי לשכת ממוני הבטיחות בישראל מתוך שליחות ואמונה כי לעובדים ולעובדות מגיע לחזור הביתה בשלום ומתוך מטרה לשפר את מעמדו ומקצועיותו של ממונה הבטיחות

איתי יונסי – קשרי קהילה

רומן פובלובסקי – חבר וועד

דרור גליקסמן – חבר וועד

קאסם קדמני – חבר וועד

עוזי פיניש – חבר וועד

עוזי פיניש – חבר וועד

פורש מצה"ל אחרי 26 שנים בשירות בחיל האוויר בתחום הטכני ועוסק בשנים האחרונות כממונה בטיחות בחברות הבניה הגדולות בישראל ומעורב בניהול הבטיחות של פרויקטים גדולים בתחום הבינוי, תשתיות והנדסה.
"החלטתי להצטרף ללשכת ממוני הבטיחות בישראל (ע.ר) – מקצוענים זה אנחנו מתוך תחושת שליחות וראיה כי השטח זקוק לשינוי מהותי בתפקיד ממונה הבטיחות, מקצועיותו ושינוי תפיסת תפקיד ממונה הבטיחות וההכרה בחשיבותו הן לחברות וארגונים והן למדינת ישראל."

אבישי רייכמן – יו"ר הוועדה המייעצת למבדקים במוסדות חינוך

איציק סבג – יו"ר הוועדה המייעצת לבטיחות אש

פיני זלץ – יו"ר הוועדה המייעצת לחומרים מסוכנים

דודי הירש – יו"ר וועדת ביקורת

חמי אידל – חבר וועדת ביקורת

גדי פוקס – חבר וועדת ביקורת

Share on Facebook